• Rotermann City Valge maja II korrus, Roseni 12, Tallinn 10111
  • E-R 9:00 - 17:00
  • Telefon: 603 6020

BioMin C fluoriidivaba hambapasta 75ml

Soodne!

BioMin C fluoriidivaba hambapasta 75ml

9.00 

Biomin C kaitseb hambaemaili täiendades looduslikku remineralisatsiooni ning sellel on 6 korda kauem kestev toime kui teistel hambapastadel.

Laos

Kirjeldus

BioMin C, fluoriidivaba hambapasta on välja töötatud Londoni Queen Mary Ülikooliga koostöös. Selles on kasutatud auhinnatud tehnoloogiat, mis aitab hambaemaili kaitsta ja parandada. Selle kasutamisel vabaneb väikeste doosidena, kuni 12 tunni jooksul peale harjamist, spetsiaalne patenteeritud kombinatsioon kaltsiumi, fosfaadi ja kloriidi ioonidest. Need moodustavad hüdroksüapatiidi kaitsmaks hambaid lagunemise ja tundlikkuse eest.
BioMin C hambapastas ei ole kasutatud fluoriidi. Kuna kaltsium, fosfaat ja kloriid on a lisatud bioaktiivse klaasi ühendina, siis erinevalt kõigist teistest hambapastadest kestab kaitsev toime kuus korda kauem.
BioMin C jäljendab ja täiendab hammaste loodusliku reminrealisatsiooni protsessi ning suurendab sülje puhverdusvõimet happerünnakute vastu.

BioMin C toimib sarnaselt BioMin F-ga kuid fluoriidi asemel on kasutatud kloriidi ning fluorapatiidi asemel tekib hüdroksüapatiit, mis on ka hambaemaili peamine looduslik koostis.

Kasutamine: Pesta hambaid 2 korda päevas 2 minutit, peale harjamist käia keelega hambakaared üle ja hoida 30 sekundit suus ja sülitada välja. Pärast seda hambaid mitte loputada!
BioMin C ei sisalda loomseid produkte ning toote väljatöötamisel ei ole läbi viidud loomkatseid.

BioMin ametlik esindaja: Hilo Trade OÜ-www.suutervis.eu