• Roseni 12, Tallinn 10111, Rotermann City "Valge maja" 2nd floor
  • Mon to Fri 9:00am to 5:00pm
  • Phone: 603 6020

Dental Clinic

DENTAL CLINIC IN THE CENTER OF TALLINN

Rosen Dental Clinic
Happy teeth, happy smile!

On-line booking

You can book an appointment online now (only available to Estonian ID-card holders). Click here.

Dental care benefits

We partner with Health Insurance Fund to provide services free of  charge for persons under the age of 19 and reimburse essential dental care to adults. Read more here.

Hours

  • Monday - Friday9:00am to 5:00pm
  • Saturdayclosed
  • Sundayclosed
astrid

DENTAL CLINIC IN THE CENTER OF TALLINN

ROSEN DENTAL CLINIC
HAPPY TEETH, HAPPY SMILE!

A new modern and fully-equipped dental office situated in the centre of Tallinn, in the historic and utterly charming Rotermann Quarter. Our clinic offers you a wide range of dental treatments and our English-speaking dentists are here to help you achieve the best dental health possible. Our motto is “Happy teeth, happy smile!”

DENTAL SERVICES

QUALITY SERVICE AND INDIVIDUAL APPROACH

In Rosen Dental Clinic our desire is to provide complete satisfaction to our patients, appreciating that each one of you is uniquely different. Our clinic offers you a wide range of dental treatments specific to your needs and our English-speaking dentists are here to help you achieve the best dental health possible.

We believe that the best possible treatment is supported by good and accurate diagnostics, so we are happy to collaborate with a dental diagnostic cabinet where a wide range of X-rays can be taken with a minimum radiation dose. And all this without leaving the clinic.

“Rosen Dental Clinic is very patient-friendly, doctors are pleasant and knowledgeable. I am very pleased with the personal and at the same time professional approach. ”
Saskia Alusalu, Olympic athlete

Saskia Alusalu

SALIVA TESTING

Prevent dental disease, find out your personal pH level

pH 6

acidic

pH 7

neutral

pH 8

alkaline

Latest posts

FOLLOW US ON FACEBOOK

24.11.2021

Roseni Hambakliinik
Hambaniit on vajalik iga päev.Dental ClinicRoseni Hambakliiniku arstide kogemus ütleb, et on neid niiditajaid, kes teavad õiget kasutamise tehnikat ja neid, kellele seda tuleb õpetada.Dental ClinicDr. Marija Kovešnikova: "Kõik ei tea, et niiditamisel peab jälgima teatud reegleid. Ma alati proovin leida aega, et motiveerida enda patsiente hambaniiti kasutama ja sageli ka näitan õiget niiditamise tehnikat peegli ees"Dental ClinicKa Dr. Arina Mihhailova, näeb, et just tehnika on see, mida paljud siiski ei valda. Aga individuaalse lähenemise ja nõustamisega saab asjasse tuua selgust. Dental ClinicDr.Thai Nguyenil on hea nipp patsientidele, kuidas niiditamisest saaks igapäevane harjumus: "Alustuseks võiks kasutada hambaniiti vähemalt kord nädalas, siis järk-järgult liikuda kahe korra peale. Edasi kolm korda nädalas. Ja nii edasi." Dental ClinicDr. Astrid Anton "Olin üllatunud, et kuulsin hambavahede puhastamise olulisusest alles ülikoolis hambaarstiõppes. Nii elementaarne teave oli kuidagi minust mööda läinud. Seda enam tahan kõikidele oma patsientidele ja tuttavatele ja tuttavate-tuttavatele seda vajalikku infot jagada 🙂 "Dental Clinic#November- hammaste tervise kuu ... Näita rohkemNäita vähem

17.11.2021

Roseni Hambakliinik
Roseni Hambakliiniku arstide seas läbiviidud küsitlus näitab, et meie hambaarstide hambaniitide eelistused varieeruvad. Dental ClinicDr.Thai Nguyen eelistab vahatatud mittemaitsestatud floss-tüüpi hambaniiti. See on kõige enim levinud toode ka kauplustes ja apteekides. Dental ClinicDr. Marija Kovešnikova selgitab: "Näiteks, kui hambavahed on hästi kitsad või hambad on viltu, siis sobiks pigem väiksema läbimõõduga niit, mis on vahaga kaetud. Kui hambavahed on aga laiemad, siis võiks valida paksema või paisuva hambaniidi või hoopis hambaniidi asemel vaheharju proovida. Need patsiendid, kellel on suus näiteks sillad, breketid või reteinerid peavad loomulikult spetsiaalset hambaniiti kasutama." Ühte kindlat eelistust ei osanud ta välja tuua.Dental ClinicDr. Arina Mihhailova lemmikuks on Oral-B hambaniit, aga ta katsetab ka meeleldi uusi tooteid, mida tutvustatakse eriala messidel näiteks.Dental ClinicDr. Astrid Anton julgustab patsiente proovima erinevaid hambaniite, mis ei ole õnneks väga kallid. Ja kui lõpuks leidub see kõige meelepärasem, jääda sellele truuks ja kasutada järjepidevalt. "Ise kasutan Jordan firma käepidemega niiditajat, sest see on mugav. Aga eks ma katsetan ka igasuguseid erinevaid niite ja tikke ja vaheharjakesi hambavahede puhastamisel".Dental Clinic# November- hammaste tervise kuu ... Näita rohkemNäita vähem

LHV hire-purchase

Calculate the monthly instalment
6-month contract interest is 0%

LHV hire-purchase

LHV hire-purchase is affordable. Apply here or in our clinic and will receive a response to your application within a few minutes. Premature payment free of charge.

LHV

400

Price

48 months

Period

16 %

Interest

11

Monthly instalment

OUR PARTNERS

Dental Clinic
Dental Clinic
Dental Clinic
Dental Clinic