• Rotermann City Valge maja II korrus, Roseni 12, Tallinn 10111
  • E-R 9:00 - 17:00
  • Telefon: 603 6020

Meie arstid

Hambaarstid

Arina Mihhailova
Hambaravi, juureravi, igemehaiguste ravi, kirurgia
Lõpetanud Tartu Ülikooli Hambaarstiteaduse eriala 2007 aastal. Erialaselt töötanud ja täiendanud Soomes. Patsientidega suhtleb eesti, vene, soome ja inglise keeles.
Astrid Anton
Hambaravi, juureravi, kirurgia, proteesimine, igemehaiguste ravi
Lõpetanud Tartu Ülikooli Hambaarstiteaduse eriala 2007 aastal. Erialaselt töötanud ja täiendanud nii Eestis kui Soomes. Patsientidega suhtleb eesti, inglise ja soome keeles. Algtasemel ka saksa ja vene keeles.
Inna Korpan
Hambaravi, juureravi, igemehaiguste ravi
Lõpetanud 2010 Tartu Ülikooli Hambaarstiteaduse eriala. Erialaselt töötanud ja täiendanud nii Eestis kui Soomes. Patsientidega suhtleb eesti, vene, inglise ja soome keeles.
Jekaterina Andrejeva
Hambaravi, juureravi, proteesimine, igemehaiguste ravi
Lõpetanud Tartu Ülikooli Hambaarstiteaduse eriala 2014 aastal. Erialaselt töötanud ja täiendanud nii Eestis kui Soomes. Patsientidega suhtleb eesti, vene, inglise ja soome keeles.
Tiiu Asper
Hambaravi, juureravi, kirurgia, proteesimine
Lõpetanud Tartu Ülikooli Hambaarstiteaduse eriala 2007 aastal. Erialaselt töötanud ja täiendanud nii Eestis kui Soomes. Patsientidega suhtleb eesti kui inglise keeles.
Thai Nguyen Van
Hambaravi, juureravi, kirurgia, proteesimine ja esteetiline ravi
Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse doktor, Vietnami Hue Meditsiini ja Farmaatsia Ülikooli lektor. Patsientidega suhtleb inglise, vietnami ja ka eesti keeles.